Wielkie świętowanie w Szczecinie i w Policach

5.05.2014

Nasze siatkarki po ogromnym sukcesie, jakim było wywalczenie mistrzostwa Polski oraz wcześniej zdobycie Pucharu Polski, przez kilka dni odpoczywały i wśród najbliższych rozkoszowały się wielką radością oraz uzasadnioną dumą należną najlepszym siatkarkom w naszym kraju. Teraz przyszedł czas na uroczyste świętowanie tego wyjątkowego osiągnięcia i godne uhonorowanie mistrzyń, a przede wszystkim na spotkania z kibicami w Szczecinie i Policach.

Najbliższe dni będą wyjątkowo pracowite dla siatkarek Chemika Police i upłyną przede wszystkim na wypełnieniu zobowiązań wobec Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police SA, polegających na  udziale w sesjach i produkcjach reklamowych. W planach są liczne, oficjalne spotkania, ale także te nieoficjalne, z kibicami. Pierwsze z nich odbędzie się 7 bm. o godz. 14.30 na Małym Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Nasze mistrzynie mają niespodzianki przygotowane dla swoich fanów. Będzie także możliwość zdobycia autografów oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć. Takie bezpośrednie spotkanie, poza halą sportową, będzie na pewno tak dla zawodniczek jak i kibiców wyjątkowym przeżyciem. Warto zarezerwować sobie czas, by uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Dla tych, którym obowiązki nie pozwolą być w najbliższą środę na zamku w Szczecinie stworzono możliwość spotkania się ze „złotą” drużyną Chemika Police właśnie w Policach, w czwartek 8 bm. o godz. 11 w miejscowym MOK-u przy ul. Siedleckiej 1 A. Tu także na kibiców czekać będą niespodzianki,  a nasze siatkarki na pewno z chęcią porozmawiają ze swoimi fanami, rozdadzą autografy i cierpliwie będą pozowały do zdjęć. Kolejna okazja do bezpośredniego spotkania z siatkarkami bedzie jeszcze tego samego dnia, o godz. 14.30 w Nowym Warpnie.

Do zobaczenia!