Świetna zabawa z kibicami w Galaxy

13.10.2014

W miniony weekend Siatkarki Chemika Police spotkały się z tysiącami szczecinian w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Galaxy”.  Na specjalnym stoisku, na II piętrze galerii mistrzynie Polski i zdobywczynie Pucharu Polski oraz Superpucharu Polski zapraszały kibiców na swoje mecze do nowej hali w Szczecinie. W organizowanych konkursach sześciu szczęśliwców wygrało karnety cały sezon 2014/2015.

Kibice najlepszej żeńskiej drużyny siatkarskiej w Polsce skrzętnie skorzystali z okazji, aby poriozmawiać ze swoimi ulubionymi zawodniczkami, wziąć autograf czy zrobić wspólne zdjęcie. W spotkaniach z fanami uczestniczyły m.in.: Małgorzata Glinka-Mogentale, Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Mróz, Katarzyna Gajgał-Anioł, Aleksandra Krzos, Aleksandra Jagieło, Agnieszka Rabka, oraz „polickie” Serbki – Ana Bjelica i Sanja Malagurski

Kilkuset uczestników rywalizowało przez dwa dni w typowo siatkarskich konkursach na potęgę wyskoku dosiężnego, oraz w rozrywkach na konsolach Xbox 360. W sobotę najlepsi okazali się Piotr Uzdowski, Krzysztof Komorowski i Jakub Jasiński, natomiast w niedzielę karnety na mecze w hali przy ul. Szafera w Szczecinie wywalczyli: Filip Stanowski, Łukasz Góźdź i Przemysław Czerwiński.

Zwycięstwo tego ostatniego w konkursie sprawnościowym nie może dziwić, gdyż  Przemysław Czerwiński to czołowy polski lekkoatleta, tyczkarz, brązowy medalista ME Barcelona 2010, legitymujący się doskonałym rekordem życiowym 5,82 m (4. wynik w historii polskiej lekkoatletyki).
– Kibicuję siatkarkom Chemika i chętnie skorzystałem z okazji, aby powalczyć o karnet na wszystkie ich mecze w nowym sezonie. Nie było łatwo, ale udało się. – powiedział zadowolony Czerwiński. – Także lekkoatletyka skorzysta z nowej hali przy Szafera, ponieważ będziemy tam trenować. Na pewno uda się tak uzgodnić terminy treningów, aby nie kolidowały z zajęciami siatkarek – dodał z uśmiechem zawodnik Ośrodka Skoku o Tyczce w Szczecinie pozując do wspólnego zdjęcia z Agnieszką Bednarek-Kaszą i Aleksandrą Jagieło.

Największą determinacją w zdobyciu karnetu wykazał się natomiast Łukasz Góźdź, który po dwóch drugich miejscach w konkursach sobotnich, w końcu w niedzielę osiągnął swój cel i wygrywał rywalizację poranną.

- Karnet na cały sezon to dla mnie wspaniała nagroda tym bardziej, że w ubiegłym roku udało mi kupić bilety tylko na jeden mecz w Policach. Często zabieram swoich synków na mecze szczecińskich klubów piłki ręcznej, a od teraz będziemy stałymi gośćmi także na meczach siatkarskich w nowej hali przy Szafer. – powiedział Łukasz Góźdź. – Bardzo się cieszę, że Szczecin zyskał takie wspaniałe sportowe miejsce, bo to nie tylko hala, ale także świetnie urządzony park zabaw dla dzieci na zewnątrz. Bardzo pozytywnie oceniam też przeniesienie rozgrywek Chemika do Szczecina – dodał pan Łukasz.

Już 26 października od godz. 10 zapraszamy na kolejną turę spotkań z siatkarkami Chemika Police w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Galaxy” w Szczecinie.