Weekend z mistrzyniami Polski: mecz z Galatasaray Stambuł i spotkania w Galaxy

9.10.2014

Wyjątkowy weekend czeka sympatyków siatkówki, a szczególnie fanów Chemika Police. Już jutro nasza drużyna po raz pierwszy zaprezentuje się w szczecińskiej hali Arena w oficjalnym meczu. Przeciwnikiem w towarzyskim meczu będzie turecki Galatasaray Daikin Stambuł. Początek o godz. 17. 

Emocji na pewno nie zabraknie, bo rywal znad Bosforu to uznana marka w europejskiej siatkówce. Turczynki są w Szczecinie od wtorkowego popołudnia, w środę i dzisiaj wieczorem odbyły wspólne treningi z naszymi siatkarkami. Ale gra kontrolna podczas treningu to nie to samo, co występ w oficjalnym meczu z udziałem publiczności.

- Na pewno emocje rosną coraz bardziej, w końcu to nasz pierwszy oficjalny mecz w Szczecinie, praktycznie debiut – mówi kapitan Chemika Police, Anna Werblińska. - . Cieszymy się, że to już początek sezonu, że kończy się czas długich, żmudnych i ciężkich treningów okresu przygotowawczego. Czekamy niecierpliwie na spotkania z kibicami. Tymi, którzy nam dopingowali w poprzednim sezonie i tymi, którzy z różnych przyczyn nie przyjeżdżali do Polic, a teraz, mam nadzieję, będą z naszą drużyną na stałe. Będziemy potrzebowały ich wsparcia, bo mamy wspólnie do osiągnięcia bardzo ambitne cele: obronić tytuły z poprzedniego sezonu i jak najlepiej zaprezentować się w Lidze Mistrzyń. Gwarantuję, że emocji nie zabraknie, że będziemy wspólnie uczestniczyć w fantastycznych widowiskach. Zapraszam serdecznie na nasze mecze wszystkich kochających sport, a przede wszystkim siatkówkę.

Świadkami pierwszego takiego widowiska będą kibice, którzy przyjdą w piątek o godz. 17 do hali Arena w Szczecinie. Przed rozpoczęciem spotkania odbędzie się efektowna prezentacja drużyny Chemika Police oraz zespołu reprezentującego policki klub w Młodej Lidze. Atrakcji będzie bardzo dużo, m.in. na dzieci z sektora rodzinnego, niezainteresowane sportową rywalizacją,  czekać będą opiekunki, które zorganizują im zajęcia podczas meczu. Dla nich będą gadżety, prezenty. Zaplanowano wiele konkursów z nagrodami i innych niespodzianek. Poza tym w klubowym sklepiku nabyć będzie można pamiątki klubowe, m.in. koszulki, szaliki, czapki, breloki, opaski silikonowe. 

 

Ale piątkowy mecz z Galatasaray Stambuł to dopiero początek weekendu z Chemikiem Police. W sobotę oraz niedzielę w CH Galaxy odbędą się spotkania z siatkarkami na specjalnym stoisku na I piętrze. Nie dość, że będzie można sobie zrobić zdjęcie z wybraną gwiazdą naszej drużyny, otrzymać autograf, to dodatkowo zagrać w siatkówkę na konsolach xbox albo sprawdzić swoją skoczxność. Nagrodami w konkursach, oprócz gadżetów i klubowych pamiątek, będą także karnety na wszystkie mecze Chemika Police rozgrywane w hali Arena w Szczecinie. W sobotę zapraszamy wszystkich chętnych w godz. 9 – 21, natomiast w niedzielę od godz. 10 do 20.

- Takie bezpośrednie spotkania są dla nas naprawdę bardzo miłe i przyjemne – dodaje Anna Werblińska. – Możemy porozmawiać, poznać się bliżej, a kibice przekonać, jakie jesteśmy na co dzień, poza boiskiem. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na te spotkania.