Vestel partnerem Chemika w PreZero Grand Prix

27.06.2023
Firma Vestel została partnerem Grupa Azoty Chemika Police na turniej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2023, który zostanie rozegrany 12-15 sierpnia w Gdańsku.
 
PreZero Grand Prix PLS to turniej siatkówki plażowej, który rozgrywany jest przed rozpoczęciem sezonu ligowego. W zeszłorocznych zawodach Chemik zdobył srebrny medal.
 
Logo firmy Vestel, wspólnie z logo Grupy Azoty, znajdą się na strojach meczowych (koszulki, spodenki, dresy, polo trenerskie) oraz bandach LED wokół boiska.
 
- Dziękujemy za zaangażowanie w życie naszego klubu i zainteresowanie siatkówką w Polsce. Jedziemy do Gdańska zagrać w nieco innych okolicznościach niż zwykle, ale z takim samym zaangażowaniem. Mamy nadzieję, że turniej plażówki to początek wspólnej drogi z Vestel – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika.
 
Grupa Vestel, składająca się z 24 spółek, jest wielobranżowym producentem, który działa m.in. w elektronice, AGD, technologiach mobilnych, oświetleniach LED i obronności. Jest dystrybutorem marek: JVC TV i Audio, Toshiba TV, Sharp AGD, VESTFROST, Finlux oraz TELEFUNKEN TV. Firma zyskała światową renomę ze względu na zdolność do przekształcania wiedzy w technologię i technologii w najnowocześniejsze rozwiązania produktowe.

Szczegóły dotyczące firmy znajdziecie TUTAJ