Sprzedaż biletów w piątek i w sobotę

18.11.2013

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się niedzielny mecz Chemika Police z Siódemką SK Bank Legionovia Legionowo (początek o godz. 14.45). Za pośrednictwem TV Polsat Sport będą mogli obejrzeć go kibice siatkówki w całej Polsce. Natomiast ci, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu i zagrzewać do gry dopingiem swoją drużynę muszą najpierw zaopatrzyć się w bilety. Sprzedaż wejściówek na to spotkanie odbywać się będzie w piątek i sobotę(22 i 23 bm.), w godz. 16-18, w kasie obok hali sportowej, przy ul. Siedleckiej 6E w Policach.

Ceny biletów na mecz Chemik Police – Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo są następujące:
- bilet na sektory 1 i 4 – 20 zł bilet normalny i 15 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 2 i 3 – 25 zł bilet normalny i 20 zł bilet ulgowy,
- bilety na sektory 8, 8a, 9, 9a (trybuny za liniami końcowymi boiska) - 30 zł..

Kibicom, którzy są rodzicami dzieci w wieku od 1 do 6 lat przypominamy, że mogą zabrać swoje pociechy na mecz. W hali funkcjonuje darmowa bawialnia, a dzieci są pod opieką profesjonalnej opiekunki.

Informujemy także, że przed meczem będzie miała miejsce akcja charytatywna „Mikołaj dla schroniska”, której inicjatorkami są nasze siatkarki. Wraz z wolontariuszami przeprowadzą zbiórkę pożywienia oraz przedmiotów (m.in koców, śpiworów), dzięki którym psy i koty w szczecińskim schronisku dla zwierząt będą mogły przetrwać zimę. Szczegóły wkrótce.