Sanbud partnerem na sezon 2022/23

14.11.2022

Firma P.H.U. Sanbud partnerem Grupa Azoty Chemika Police na sezon 2022/23. 

Sanbud to firma z naszego regionu. Partnerem klubu została w 2018 roku i od tego momentu regularnie dokłada cegiełkę do sukcesów sportowych. 

- Dziękujemy za wsparcie. Partnerzy z regionu, którzy są z nami od lat, na dobre i na złe, mają dla nas duże znaczenie. Wsparcie od 2018 roku jest oznaką zaufania, za które jesteśmy wdzięczni – mówi Paweł Frankowski, prezes mistrzyń Polski. 

Logo firmy znajdzie się na stronie Chemika, bandach stałych w trakcie meczów, wszystkich materiałach drukowanych i pasku sponsorskim. 

P.H.U. Sanbud Myślibórz 

SANBUD to firma rodzinna z dwudziestoletnią tradycją, zajmująca się robotami budowlanymi oraz ziemnymi, wykopami wysokowydajnym sprzętem, a także robotami brukarskimi m.in. budową placów i parkingów z betonowej i granitowej kostki brukowej.

Firma specjalizuje się również w utylizacji materiałów niebezpiecznych typu azbest, papa, wełna mineralna, a od kilku lat równie mocno koncentruje się na kompleksowej budowie przemysłowych oczyszczalni ścieków dla gmin.

Przedsiębiorstwo realizuje wiele inwestycji dla osób prywatnych, współpracuje także z powiatami, gminami, starostwami i sołectwami, wykonując inwestycje z zamówień publicznych.