Chemik gra o Puchar Polski – to trzeba zobaczyć!

21.02.2014

Niepowtarzalną okazję obejrzenia naszej drużyny w walce o Puchar Polski będą mieli wszyscy ci kibice, którzy w niedzielę wybiorą się na mecz Chemik Police – PGNiG Nafta Piła. Początek spotkania o godz. 18.

Chemik Police, jako lider Orlen Ligi, do rozgrywek o Puchar Polski przystąpił od rundy ćwierćfinałowej. W pierwszym pojedynku o to trofeum nasze siatkarki pokonały w minioną środę PGNiG Naftę Piła 0:3. Rewanż rozegrany zostanie w niedzielę. I będzie to jedyna okazja, aby na żywo, w Policach, obejrzeć naszą drużynę w pucharowych zmaganiach. Final Four Pucharu Polski, do którego mamy nadzieję awansuje Chemik, rozegrany zostanie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Bilety na mecz Chemik Police – PGNiG Nafta Piła są dostępne w kasie klubowej obok hali przy ul. Siedleckiej 6E w Policach.

Kasa czynna będzie w sobotę, 22 bm. w godz. 14-16 oraz w niedzielę, w dniu meczu, od godz. 16.