Terminarz Ligi Siatkówki Kobiet sezon zasadniczy 2018/2019

Kolejka nr 1 – start kolejki:  03.11.2018
Chemik Police - Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC
Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz
E.Leclerc Radomka Radom - Impel Wrocław
Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź
 
Kolejka nr 2 - start kolejki: 10.11.2018
Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków
Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła
KSZO OSTROWIEC - E.Leclerc Radomka Radom
Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police
 
Kolejka nr 3 [środa] - start kolejki: 14.11.2018
ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo
E.Leclerc Radomka Radom - Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz
Enea PTPS Piła - Impel Wrocław
Trefl Proxima Kraków - KSZO OSTROWIEC
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
 
Kolejka nr 4 - start kolejki: 17.11.2018
Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź
KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków
KS PAŁAC Bydgoszcz Enea - PTPS Piła
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Radomka Radom
 
Kolejka nr 5 - start kolejki: 24.11.2018
E.Leclerc Radomka Radom - Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
Enea PTPS Piła - Chemik Police
Trefl Proxima Kraków - KS PAŁAC Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław
Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC
 
Kolejka nr 6 - start kolejki: 28.11.2018
Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC
Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Chemik Police - Trefl Proxima Kraków
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła
E.Leclerc Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów
 
Kolejka nr 7 - start kolejki: 01.12.2018
Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police
Grot Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz
KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław
Enea PTPS Piła - E. Leclerc Radomka Radom
Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź
 
Kolejka nr 8 - start kolejki: 08.12.2018
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław
KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
E.Leclerc Radomka Radom - Trefl Proxima Kraków
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła
 
Kolejka nr 9 - start kolejki: 12.12.2018
Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo
Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - E.Leclerc Radomka Radom
GROT Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC - Chemik Police
Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz
 
Kolejka nr 10 - start kolejki: 15.12.2018
Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz
Chemik Police - Impel Wrocław
ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC
E.Leclerc Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
 Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków
 
Kolejka nr 11 - start kolejki: 22.12.2018
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków
KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów
KS PAŁAC Bydgoszcz - E.Leclerc Radomka Radom
Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
 
Kolejka nr 12 - start kolejki: 29.12.2018
Legionovia Legionowo - Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków
KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź
Impel Wrocław - E.Leclerc Radomka Radom
KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów
Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła
 
Kolejka nr 13 - start kolejki: 12.01.2019
Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo
Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź
E.Leclerc Radomka Radom - KSZO OSTROWIEC
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław
Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz
 
Kolejka nr 14 - start kolejki: 16.01.2019
Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź
Chemik Police E.Leclerc Radomka Radom
KS PAŁAC Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów
Impel Wrocław Enea PTPS Piła
KSZO OSTROWIEC Trefl Proxima Kraków
Grot Budowlani Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
 
Kolejka nr 15 - start kolejki: 19.01.2019
Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO OSTROWIEC
Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz
Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police
E.Leclerc Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź
 
Kolejka nr 16 - start kolejki: 26.01.2019
Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police - Enea PTPS Piła
KS PAŁAC Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź
 
Kolejka nr 17 - start kolejki: 02.02.2019
KSZO OSTROWIEC - Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz
Trefl Proxima Kraków - Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź
 
Kolejka nr 18 - start kolejki: 09.02.2019
Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów
E.Leclerc Radomka Radom - Enea PTPS Piła
Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź - Trefl Proxima Kraków
KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC
 
Kolejka nr 19 - start kolejki: 16.02.2019
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz
Trefl Proxima Kraków - E.Leclerc Radomka Radom
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
 
Kolejka nr 20 - start kolejki: 23.02.2019
Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków
Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła
E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław
Chemik Police - KSZO OSTROWIEC
 
Kolejka nr 21 - start kolejki: 02.03.2019
KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo
Impel Wrocław - Chemik Police
KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź
Grot Budowlani Łódź - E.Leclerc Radomka Radom
Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów
 
Kolejka nr 22 - start kolejki: 16.03.2019
Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław
Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC
E.Leclerc Radomka Radom - KS PAŁAC Bydgoszcz
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police
 
Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w kaledarzu rozgrywek ze względu na rozgrywki reprezentacji Polski, wyniki uzyskane przez drużyny LSK w rozgrywkach CEV oraz transmisje TV i INT.