Terminarz ORLEN LIGI sezon zasadniczy 2017/2018

Start I kolejki: 14.10.2017

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź
KSZO OSTROWIEC - Legionovia Legionowo
Developres SkyRes Rzeszów - KS PAŁAC Bydgoszcz
Impel Wrocław - Enea PTPS Piła
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka
ŁKS Commercecon Łódź - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Chemik Police - Giacomini Budowlani Toruń

Start II kolejki: 21.10.2017

Grot Budowlani Łódź - Giacomini Budowlani Toruń
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Chemik Police
Polski Cukier Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź
Enea PTPS Piła - TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza
KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław
Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO OSTROWIEC

Start III kolejki: 28.10.2017

KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź
Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo
TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza - KS PAŁAC Bydgoszcz
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła
Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka
Giacomini Budowlani Toruń - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Start IV kolejki: 04.11.2017

Grot Budowlani Łódź - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Polski Cukier Muszynianka - Giacomini Budowlani Toruń
Enea PTPS Piła - Chemik Police
KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź
Legionovia Legionowo - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław
KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów

Start V kolejki: 15.11.2017

Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź
Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo
Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz
Giacomini Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Polski Cukier Muszynianka

Start VI kolejki: 18.11.2017

Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka
Enea PTPS Piła - TREFL PROXIMA KRAKÓW
KS PAŁAC Bydgoszcz - Giacomini Budowlani Toruń
Legionovia Legionowo - Chemik Police
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź
KSZO OSTROWIEC - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław

Start VII kolejki: 25.11.2017

Impel Wrocław - GROT Nudowlani Łódź
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów
ŁKS Commercecon Łódź - KSZO OSTROWIEC
Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Giacomini Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo
TREFL PROXIMA KRAKÓW - KS PAŁAC Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła

Start VIII kolejki: 02.12.2017

Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła
KS PAŁAC Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka
Legionovia Legionowo - TREFL PROXIMA KRAKÓW
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Giacomini Budowlani Toruń
KSZO OSTROWIEC - Chemik Police
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź
Impel Wrocław - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza


Start IX kolejki: 09.12.2017

TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Giacomini Budowlani Toruń - KSZO OSTROWIEC
TREFL PROXIMA KRAKÓW - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Polski Cukier Muszynianka - Legionovia Legionowo
Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz


Strart X kolejki: 16.12.2017

Grot Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz
Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka
KSZO OSTROWIEC - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Developres SkyRes Rzeszów - Giacomini Budowlani Toruń
Impel Wrocław - Chemik Police
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź

Start XI kolejki: 20.12.2017

ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Chemik Police - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Giacomini Budowlani Toruń - Impel Wrocław
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Developres SkyRes Rzeszów
Polski Cukier Muszynianka - KSZO OSTROWIEC
Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo

Start XII kolejki: 06.01.2018

Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz
KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka
Impel Wrocław - TREFL PROXIMA KRAKÓW
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Giacomini Budowlani Toruń
ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police

Start XIII kolejki: 13.01.2018

Chemik Police - Grot Budowlani Łódź
Giacomini Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź
TREFL PROXIMA KRAKÓW - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław
Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów
KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO OSTROWIEC
Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Start XIV kolejki: 20.01.2018

Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Legionovia Legionowo - KSZO OSTROWIEC
KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów
Enea PTPS Piła - Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
TREFL PROXIMA KRAKÓW - ŁKS Commercecon Łódź
Giacomini Budowlani Toruń - Chemik Police

Start XV kolejki: 27.01.2018

Giacomini Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź
Chemik Police - TREFL PROXIMA KRAKÓW
ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka
TAURON MKS Dąbrowa  Górnicza - Enea PTPS Piła
Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz
Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo
KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała


Start XVI kolejki: 03.02.2018

Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław
KS PAŁAC Bydgoszcz - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź
Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Giacomini Budowlani Toruń

Start XVII kolejki: 10-02-2018

TREFL PROXIMA KRAKÓW - Grot Budowlani Łódź
Giacomini Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka
Chemik Police - Enea PTPS Piła
ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO OSTROWIEC

Start XVIII kolejki: 17.02.2018

Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police
Enea PTPS Piła - Giacomini Budowlani Toruń
Polski Cukier Muszynianka - TREFL PROXIMA KRAKÓW

Start XIX kolejki: 24.02.2018

Polski Cukier Muszynianka - Grot Budowlani Łódź
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Enea PTPS Piła
Giacomini Budowlani Toruń - KS PAŁAC Bydgoszcz
Chemik Police - Legionovia Legionowo
ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO OSTROWIEC
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów

Start XX kolejki: 03.03.2018

Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław
Developres SkyRes Rzeszów - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police
Legionovia Legionowo - Giacomini Budowlani Toruń
KS PAŁAC Bydgoszcz - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka

Start XXI kolejki: 17.03.2018

Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź
Polski Cukier Muszynianka - KS PAŁAC Bydgoszcz
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Legionovia Legionowo
Giacomini Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Chemik Police - KSZO OSTROWIEC
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław

Start kolejki XXII: 24.03.2018

Grot Budowlani Łódź - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police
KSZO OSTROWIEC - Giacomini Budowlani Toruń
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszynianka
KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła

Start kolejki XXIII: 28.03.2018

KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo
Polski Cukier Muszynianka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
TREFL PROXIMA KRAKÓW - KSZO OSTROWIEC
Giacomini Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów
Chemik Police - Impel Wrocław
ŁKS Commercecon Łódź - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza

Start kolejki XXIV: 07.04.2018

Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police
Impel Wrocław - Giacomini Budowlani Toruń
Developres SkyRes Rzeszów - TREFL PROXIMA KRAKÓW
KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła
Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz

Start XXV kolejki: 14.04.2018

Legionovia Legionowo - GROT Budowlani Łódź
KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Enea PTPS Piła - KSZO OSTROWIEC
Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszów
TREFL PROXIMA KRAKÓW - Impel Wrocław
Giacomini Budowlani Toruń - TAURON MKS Dąbrowa Górnicza
Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

Start XXVI kolejki: 21.04.2018

Grot Budowlani Łódź - Chemik Police
ŁKS Commercecon Łódź - Giacomini Budowlani Toruń
TAURON MKS Dąbrowa Górnicza - TREFL PROXIMA KRAKÓW
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszynianka
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła
KSZO OSTROWIEC - KS PAŁAC Bydgoszcz
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Legionovia Legionow