Wyjątkowy kalendarz na 2015 rok do kupienia na sobotnim meczu

18.12.2014

Takiego wydawnictwa w polskiej siatkówce jeszcze nie było. Na kartach kalendarza na 2015 rok siatkarki Chemika Police prezentują się na wyjątkowych, artystycznych portretach. To prawdziwa gratka dla wielbicieli naszych mistrzyń i fanów siatkówki.
Oryginalny wizaż, wystylizowane fryzury oraz fotografia cyfrowa dały efekt, który zaskoczył same modelki – siatkarki Chemika Police.

- Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że będzie to inny, niestandardowy kalendarz, że kreatywny makijaż może nas nieco zmienić – mówi Anna Werblińska, kapitan Chemika Police. – Efekt, przyznam, w niektórych przypadkach był zaskakujący. Do indywidualnej, subiektywnej oceny należy, czy na tych zdjęciach będziemy się podobać naszym fanom czy też nie. Niemniej jest to naprawdę oryginalny kalendarz, coś, czego jeszcze nie było. Mogę tylko zachęcić wszystkich do jego kupowania i spojrzenia na nas nie jak na zawodniczki, ale kobiety o innych twarzach.

Kalendarz jest nietypowy nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne i artystyczne. Jego wyjątkowość polega również na tym, że składa się z czternastu kart – miesięcy. Rozpoczyna się grudniem 2014 roku, a kończy styczniem 2016 roku. Ponadto dzięki dobraniu dla poszczególnych modelek charakterystycznego makijażu i stylizacji, wyraźnie zaznaczone są wszystkie cztery pory roku: zima, wiosna, lato i jesień. Zimną, mroźną i śnieżną porę roku prezentują: Ana Bjelica, Anna Werblińska, Izabela Kowalińska, Maja Ognjenović i Agnieszka Bednarek-Kasza. Wiośnie przyporządkowane zostały: Katarzyna Gajgał – Anioł, Aleksandra Jagieło, Małgorzata Glinka – Mogentale. Letnią porę roku przedstawiają portrety: Stefany Veljković, Marioli Zenik i Agnieszki Rabki. Natomiast na jesiennych kartach kalendarza są: Aleksandra Krzos, Sanja Malagurski oraz Katarzyna Mróz.

Ten wyjątkowy kalendarz będzie można kupić w sklepiku klubowym podczas sobotniego meczu w cenie 45 zł. Niebawem będzie dostępny także w sklepie internetowym.