Szalone rude zaśpiewały dla hospicjum

23.10.2014

Staje się już tradycją, że drużyna siatkarek Chemika Police uczestniczy w koncercie karaoke „Głosy dla hospicjum”, wspierając szczytny, charytatywny cel, jakim jest gromadzenie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Tradycją staje się też, że zaskakuje brawurowymi interpretacjami popularnych piosenek. Tak było w środowy wieczór, w klubie „Pinokio”, gdzie cała ekipa Chemika Police, włącznie z trenerem i sztabem szkoleniowym, w specjalnie przygotowanej charakteryzacji wykonała hit disco polo „Szalona ruda”, porywając do śpiewu i zabawy całą salę.

Kapitan Chemika Police, Anna Werblińska, przekazała na licytację koszulkę z autografami wszystkich koleżanek z drużyny. Za 1000 zł kupił ją bramkarz szczecińskiej Pogoni, Radosław Janukiewicz. Sprowokowany przez zebranych nowy właściciel efektownej koszulki założył ją na siebie wzbudzając duży entuzjazm. Wcześniej, wspomagany przez kolegów z drużyny Pogoni zaśpiewał „Autobiografię” Perfektu.

Chemik Police, reprezentowany przez część sztabu szkoleniowego, także wziął udział w licytacji. Pod młotek poszła koszulka startowa Kamila Stocha. Taki atrakcyjny fant przekazany przez podwójnego, złotego medalistę olimpijskiego, który z całą kadrą skoczków wspiera wszystkie imprezy organizowana na rzecz zachodniopomorskiego hospicjum, błyskawicznie w znalazł nowego właściciela. W tempie krótszym niż dojazd Kamila Stocha z belki startowej do progu, koszulka, za cenę 2 tysięcy złotych, stała się własnością naszej drużyny.

Zresztą na scenie pojawili się przedstawiciele wielu sportowych drużyn, wielu artystów, a także polityków, odpowiadając w ten sposób na inicjatywę Stowarzyszenia Siatkarze dla Hospicjum, które zorganizowało imprezę.