Mecz z KSZO Ostrowiec - 5 grudnia w Policach, bilety tylko w przedsprzedaży w klubie

28.11.2014

Potwierdziły się wcześniejsze zapowiedzi, że mecz dziesiątej kolejki Orlen Ligi, pomiędzy Chemikiem Police a KSZO Ostrowiec Świętokrzyski rozegrany zostanie w hali Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach, przy ul. Siedleckiej 6E w piątek, 5 grudnia, o godz. 18.

Powrót do hali w Policach, gdzie w ubiegłym sezonie siatkarki Chemika Police z powodzeniem walczyły o mistrzostwo Polski, spowodowany jest wyłączeniem z użytkowania Areny w Szczecinie. Powstaje tam bowiem lodowisko dla potrzeb rewii. Taka przeprowadzka będzie pewnym utrudnieniem dla fanów ze Szczecina, ale przecież prawdziwy kibic za swoją drużyną to i na koniec świata pojedzie… 

Dla wszystkich, którzy zechcą obejrzeć mecz na żywo mamy ważną informację dotyczącą biletów. Otóż dostępne one będą WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY W KPS CHEMIK POLICE PRZY UL. SZAFERA 3/5/7 W SZCZECINIE W GODZ. 9-17 ORAZ W DNIU MECZU W HALI PRZY UL. SIEDLECKIEJ 6 E W POLICACH OD GODZ. 12. Ceny pozostają bez zmian: 25 zł normalny i 15 zł ulgowy.

Zatem na piątkowy mecz Chemika Police z KSZO Ostrowiec nie ma możliwości nabycia wejściówki przez internet. Nie będą także dostępne w salonach EMPiK i punktach STS. 

Bilety w pierwszej kolejności będą mogli kupić posiadacze karnetów po ich okazaniu (wtorek – środa, 2-3.12.2014), w preferencyjnej cenie 15 zł. Natomiast wszyscy kibice, nie mający karnetów, w czwartek i w piątek (4-5.12.2014) .

Bilet zakupiony w klubie KPS Chemik Police będzie uprawniał do wejście na trybunę górną, ewentualnie dolną, hali przy ul. Siedleckiej 6E w Policach. Nie będzie miał przypisanego konkretnego rzędu i krzesełka, zatem warto przyjść na mecz wcześniej, aby zająć lepsze miejsce.

Kolejna ważna informacja dotyczny karnetów VIP. Otóż posiadacze tych kart wstępu nie muszą kupować dodatkowych biletów. Do hali w Policach wejdą po ich okazaniu.

Przypominamy również, że biuro klubu mieści się przy ul. Szafera 3/5/7 w Szczecinie i czynne jest codziennie, za wyjątkiem sobót i niedziel, w godz. 9 – 17.