Komunikat w sprawie wyjazdu kibiców na mecz z Agel Prostejov 

22.11.2014

Witam serdecznie,

Na początku bardzo dziękuję kibicom, którzy wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków Piłki Siatkowej Chemik Police byli na meczu z Budowlanymi w Atlas Arenie w Łodzi. Wielka to była dla nas radość móc Was tam zabrać i cieszę się, że grono zagorzałych kibiców Chemika Police stale się powiększa. Chciałbym również dodać, że drzwi do naszego stowarzyszenia  i na sektor A2 w Arenie Szczecin są stale otwarte. Nie ma granic wiekowych, nie ma barier związanych z miejscem zamieszkania, zapraszamy zarówno kibiców z Polic, Szczecina jak i innych okolicznych miejscowości. Staramy się najlepiej jak potrafimy aby każdy czuł się u nas dobrze. Razem budujemy miłą atmosferę, razem dopingujemy naszemu zespołowi, razem generujemy z siebie mnóstwo pozytywnej energii i czujemy się częścią sukcesów Chemika. W przyszłości chcemy również wykorzystać nasza siłę w akcjach charytatywnych.  

Przed nami ważny wyjazd do Czech 26.11.2014  na mecz Ligi Mistrzyń z Agel Prostejov. Zgłosiło się już do mnie sporo chętnych ale jest jeszcze trochę wolnych miejsc w autokarze. Koszt wyjazdu to 130 zł od osoby. Cena zawiera koszt przejazdu na trasie Police-Szczecin-Prostejov + drogę powrotną oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe NW na czas podróży. Bilety na mecz dzięki uprzejmości czeskiego klubu i staraniom menadżera Radka Anioła otrzymamy bezpłatnie. To świetna wiadomość i bardzo dziękujemy Radkowi za pomoc.  Osoby niepełnoletnie, muszą mieć pisemną zgodę od opiekunów prawnych. Ponieważ to wyjazd międzynarodowy, bardzo ważną sprawą jest posiadanie dokumentu uprawniającego do przekroczenia granicy (ważny paszport lub dowód osobisty). Proszę o tym bezwzględnie pamiętać aby nie było zawodu i cała grupa nie została cofnięta w przypadku kontroli.   
Planujemy zbiórkę i wyjazd na mecz w środę 26.11.2014 o godzinie 6.00 spod Klubu Nauczyciela ul.Barnima 36 w Policach. Kibiców ze Szczecina, których gorąco zapraszam, zabieramy o godz. 6.20 z parkingu autokarów za halą Areną Szczecin ul.Szafera 3/5/7. Powrót z meczu 27.11.2014 szacuję około godziny 6-7 rano. Zgłoszenia chętnych proszę kierować do mnie pod numer 501 383 009. Ze względu na pracę zawodową bardzo bym prosił o telefony po godzinie 17.00.
Proszę się szybko decydować bo czasu jest mało i ilość miejsc ograniczona.
Gorąco zapraszam i pozdrawiam,
Krzysztof Petri
Prezes SSPS