Karnety można kupować w ponad 20 punktach w całym województwie

23.09.2014

Od prawie trzech tygodni trwa w internecie oraz w siedzibie klubu sprzedaż karnetów na wszystkie mecze Chemika Police, które w nadchodzącym sezonie zostaną rozegrane w hali Arena w Szczecinie. Zatem, wykupując stałą wejściówkę, będzie można obejrzeć siatkarki walczące w krajowych rozgrywkach w obronie tytułu Mistrza Polski oraz Pucharu Polski, a także w Lidze Mistrzów. Od dzisiaj, czyli od 23 września karnety będzie można kupować także w ponad dwudziestu punktach zlokalizowanych w największych miastach naszego województwa (spis punktów na końcu informacji).

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców, którzy z różnych powodów nie mogą dojechać do siedziby klubu, aby osobiście kupić karnet – informuje prezes KPS Chemik Police, Joanna Żurowska. – Otrzymujemy każdego dnia wiele telefonów od takich osób. Poza tym punkty sprzedaży karnetów są czynne przez cały dzień, zatem do maksimum zwiększamy dostępność ich zakupu. Kolejna korzyść z tego przedsięwzięcia jest taka, że kibice będą mogli wcześniej zapoznać się z lokalizacją miejsc sprzedaży biletów na mecze naszej drużyny. W tych samych punktach rozprowadzać bowiem będziemy niebawem także jednorazowe wejściówki na wszystkie spotkania. O terminie uruchomienia sprzedaży biletów poinformujemy w osobnym komunikacie – dodała prezes Joanna Żurowska.

Cały czas trwa sprzedaż karnetów w Internecie i kupować je będzie można praktycznie do samego pierwszego meczu. Za kilka dni rozpocznie się także wymiana wołczerów (papierowych dowodów zakupu) na plastikowe karnety. Dokonać tego będzie można w biurze KPS Chemik Police przy hali Arena w Szczecinie, ul. Szafera 3/5/7 lub przed pierwszym meczem. Przypominamy, że wołczer upoważnia do wstępu na wszystkie mecze Chemika Police w hali Arena w Szczecinie i zajęcia wykupionego miejsca.

Punkty sprzedaży karnetów:

Szczecin:
1. Salon Empik – CH Kaskada
Al. Niepodległości 36
2. Salon Empik – CH Ster
ul. Ku Słońcu 67
3. Salon Empik - CH Turzyn
Al. Bohaterów Warszawy 42
4. Interglobus
Kolumba 1
5. STS Szczecin 2
Plac Rodła 1-2
6. STS Szczecin 3
Piastów 5
7. STS Szczecin 4
Krzywoustego 49/1
8. STS Szczecin 6
Ks. Bogusława X 15
9. STS Szczecin 7
Łucznicza 72c

Police:
1. Salon Empik - CH Kinga
ul. Kardynała Wyszyńskiego 13
2. STS Police 1
Piłsudskiego 2F

Świnoujście:
1. Salon Empik
Władysława IV 32/1
72-600 Świnoujście
Telefon: 224 610 555
2. STS Świnoujście 1
Boh. Września 77

Stargard Szczeciński:
1. Salon Empik
ul. Bolesława Chrobrego 8
2. STS Stargard Szczeciński 1
Piłsudskiego 105

Koszalin:
1. Salon Empik - Galeria Emka
ul. Jana Pawła II 20
2. Salon Empik
Ignacego Paderewskiego 1
3. Salon Empik
ul. Zwycięstwa 106/108
4. STS Koszalin 1
1-go Maja 18/6
5. STS Koszalin 2
Kołłątaja 1b/e

Kołobrzeg:
1. STS Kołobrzeg 1
Narutowicza 3/8