Chemik – Developres: Wszystko przemawia za gospodyniami

3.12.2015
W jedenastej kolejce ORLEN Ligi Chemik Police podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Ceny biletów na ten pojedynek zostały obniżone.

Rzeszowianki do Szczecina przyjadą w nie najlepszych humorach. W ostatniej kolejce przegrały z Pałacem Bydgoszcz 2:3, co przez wielu zostało uznane za wpadkę siatkarek z Podkarpacia. W całym sezonie udało im się zgromadzić zaledwie cztery punkty, gwarantujące dziesiąte miejsce w tabeli. Warto dodać, że jedenasta Legionovia Legionowo gra w bieżącej kolejce z Pałacem Bydgoszcz, a Developres z mistrzyniami Polski.

Trenerem przyjezdnych jest Mariusz Wiktorowicz, postać znakomicie znana kibicom z Polic. Reprezentant młodego pokolenia na ławce trenerskiej wprowadził Chemik do ekstraklasy. Później zastąpił go Giuseppe Cuccarini.

Od kilku tygodni w Developresie gra również Justyna Raczyńska. Wychowanka z Polic w trakcie  bieżącego sezonu zamieniła pierwszą ligę na ekstraklasę.

Chemik w poprzedniej kolejce pokonał PTPS Piła. Tym samym przerwał passę sześciu zwycięstw pilanek i wciąż pozostaje niepokonany w ORLEN Lidze. Co więcej, w dziesięciu kolejkach przegrał tylko dwa sety.

- Dla nas to trudny okres, bo gramy co trzy dni, więc nie mamy zbyt dużo czasu do regularnego trenowania. Pamiętajmy, że niebawem Liga Mistrzyń. W rozgrywkach europejskich proste błędy czy dekoncentracja oznaczają porażkę – mówi Giuseppe Cuccarini, trener.

Początek piątkowego spotkania w Azoty Arenie o godzinie 17.

Dla kibiców z Polic podstawiony zostanie darmowy autobus, który ruszy o godzinie 15:30 z przystanku Police Rynek, następny przystanek – CH Kinga. Kurs powrotny 20 minut po zakończeniu meczu.

Przypominamy, że wciąż można kupić wejściówki na spotkanie Chemik Police – Developres SkyRes Rzeszów w internecie na www.chemik-police.com oraz www.kupbilet.pl, a także w salonach EMPiK i punktach STS w całej Polsce.

Bilety są również dostępne w kasach Azoty Areny w dniu meczu od godziny 14.

Zorganizowane grupy szkolne wejdą na mecz za darmo, a studenci, po okazaniu legitymacji, za pięć złotych.

Ceny biletów na mecz z PTPS są niższe! Wejściówka ulgowa kosztuje 10 złotych, normalna 15 złotych.