Bilety na sezon 2020/21

7.09.2020

Ze względu na panującą pandemię i czasy, w których trudno jest przewidzieć najbliższą przyszłość, Grupa Azoty Chemik Police nie zdecydował się na wprowadzenie karnetów na sezon 2020/21. 

Na każde spotkanie domowe uruchomiony zostanie system sprzedaży biletów. Posiadacze karnetów na sezon 2019/20 otrzymają jeden dzień przedsprzedaży wejściówek. 

Sprzedaż i przedsprzedaż biletów prowadzone będą wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem systemu abilet. Zakup w przedsprzedaży możliwy będzie po podaniu kodu pierwokupu karnetu na sezon 19/20. 

Ceny biletów na spotkania Tauron Ligi to 10 złotych (ulgowy) i 20 złotych (normalny). Bilety obowiązują wyłącznie na trybuny górne (1,2,3,4). Trybuny dolne zostaną wyłączone z użytku. 

Ze względu na wymogi sanitarne, do wolnej sprzedaży przeznaczone zostanie 50% miejsc sektorów 1,2,3 i 4. 

Podczas meczów Chemika w roli gospodarza wprowadzimy szereg zasad bezpieczeństwa. Pełen regulamin dostępny będzie na stronie systemu abilet.pl. Prosimy, aby każdy kupujący wejściówkę zapoznał się z regulaminem. 

W przypadku zniesienia obostrzeń sanitarnych klub poda informację dotyczącą procesu sprzedaży karnetów. Posiadacze karnetów z zeszłego sezonu będą mieli pierwszeństwo zakupu.