Uwaga, konkurs! Meczowa koszulka za najlepszą fotkę!

6.05.2014

Kibicom naszej „Mistrzowskiej drużyny” proponujemy wspólną zabawę – konkurs fotograficzny „Mistrzowski flesz”. Do wygrania oryginalna koszulka meczowa atakującej naszego zespołu, Izabeli Kowalińskiej z autografami wszystkich siatkarek oraz trenerów.

Zawodniczki Chemika Police rozpoczynają świętowanie swojego wielkiego sukcesu, jakim było zdobycie w sezonie 2013/2014 podwójnej korony: mistrzostwa Polski i Pucharu Polski. Wśród zaplanowanych oficjalnych uroczystości, będą też spotkania z kibicami: w środę, 7 bm., o godz. 14.30 na Małym Dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, w czwartek, 8 bm., o godz. 11 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach oraz o godz. 14.30 w Nowym Warpnie. To będzie doskonała okazja do tego, aby zrobić zdjęcia z naszymi mistrzyniami. Zawodniczki obiecują, że będą cierpliwie do nich pozować.

Kibice w swoich albumach mają także zdjęcia zrobione podczas meczów w hali w Policach, ze spotkań wyjazdowych, a także z wielkiej fety w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas finału Pucharu Polski oraz we Wrocławiu, po zdobyciu mistrzowskiego tytułu. Wszystkie fotki, które uznacie za wartościowe i oryginalne, przysyłajcie na konkurs „Mistrzowski flesz”, który niniejszym ogłaszamy i rozpoczynamy!

Oto regulamin konkursu:
1. Organizatorem Konkursu „Mistrzowski Flesz” zwanego dalej Konkursem jest Klub Piłki Siatkowej Chemik Police Spółka Akcyjna w Policach, z siedzibą: ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Handlowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000476185, kapitał zakładowy 100 000 zł w całości wpłacony, NIP: 851-317-14-55
2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na oficjalnej stronie klubu www.chemik-police.com oraz na oficjalnym Fanpage'u www.facebook.com/kpschemikpolice
3. Czas trwania Konkursu: od 6 maja 2014r. od godz.12:00 do 13 maja 2014r. do godz. 23:59.
4. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu oraz rozstrzygnięciem i przyznaniem nagród czuwają Osoby odpowiedzialne, powołane przez Organizatora.
5. Zasady konkursu:
a) aby przystąpić do Konkursu należy zostać fanem profilu https://www.facebook.com/kpschemikpolice, 
b) przesłać zdjęcie konkursowe poprzez wiadomość prywatną na nasz fan pag`e na facebooku,
c) do kolejnych etapów konkursu kwalifikuje się 10 najlepszych fotografii wskazanych przez Organizatora,
d) zwycięzcą Konkursu zostaje osoba, która otrzyma pod swoim zdjęciem umieszczonym na naszym fan page`u najwięcej likeów. 
6. uczestnicy Konkursu mają prawo do przysłania jednej odpowiedzi z jednego konta
7. uczestnicy Konkursu akceptują klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Klub Piłki Siatkowej Chemik Police Spółka Akcyjna w Policach, z siedzibą: ul. Kuźnicka 1, 72-010 Police dla celów przeprowadzenia Konkursu oraz na publikację mojego imienia i nazwiska, a także nadesłanej przeze mnie pracy, na stronie https://www.facebook.com/kpschemikpolice . Zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione przekazują na rzecz Organizatora pełnie praw autorskich. Jednocześnie upoważniają Organizatora do wykorzystania przesłanych prac w dowolny sposób. 
a) Wyrażenie zgody o treści wskazanej powyżej jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Podanie danych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem, że podanie powyższych danych jest niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie,
b) Każdemu Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i prawo ich poprawiania,
8. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi najpóźniej 3 dni po zakończeniu Konkursu. 
9. Nagrodami w Konkursie są nagrody rzeczowe:
a) Zwycięzca otrzyma od nas oryginalną koszulkę meczową naszej kadrowiczki, Izabeli Kowalińskiej, z autografami siatkarek Chemika Police oraz trenerów naszej drużyny.
b) Organizator zastrzega sobie prawo do wyróżnienia do 3 osób.
10. Nagrody będą wysłane do zwycięzców nie później niż na 2 tygodnie po zakończeniu Konkursu.
11. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych.
12. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
13. Udział w Konkursie jest równoznaczny z akceptacją warunków w niniejszym Regulaminie.

Wysyłajcie zdjęcia poprzez wiadomość prywatną na naszego fanpagea na Facebooku, do 13 maja (do godziny 23:59). Wybierzemy – w zależności od ilości przesłanych fotografii – 10 według nas najlepszych i zamieścimy na naszym fan page'u na Facebooku. To Wy, oddając głosy poprzez kliknięcia „lubię to”, wybierzecie zwycięzcę!

Życzymy powodzenia!