Mistrzowskie wsparcie dla Grupy Azoty

1.06.2014

Współpraca Grupy Azoty ze sportowcami przynosi sukcesy i medale nie tylko samym zawodnikom, ale także ich mecenasowi, czego dowodem są Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych Plastpol 2014, które odbyły się w Kielcach. Impreza zgromadziła największych wystawców – gigantów światowej i europejskiej branży chemicznej.

Logo Grupy Azoty noszą na swoich koszulkach nie tylko Mistrzynie Polski, siatkarki Chemika Police, ale także m.in. kadra polskich skoczków narciarskich, żużlowcy Unii Tarnów, szczypiorniści Azotów Puławy oraz kierowcy startujący w rajdach samochodowych. Teraz przyszła kolej na to, aby sportowcy, w ramach rewanżu, wsparli partnera i mecenasa w jego działaniach marketingowych oraz reklamowych. Dlatego podczas targów PLASTPOL na stoisku Grupy Azoty pojawiły się przedstawicielki naszej mistrzowskiej drużyny: Katarzyna Gajgał – Anioł i Katarzyna Mróz. Stoisko promował dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi, Kamil Stoch oraz jego kolega z drużyny, Piotr Żyła, a także żużlowiec Artem Łaguta i rajdowiec Maciej Dreszer.

Taka mistrzowska obsada stoiska nie mogła nie zostać zauważona przez zwiedzających, a tym bardziej przez organizatorów i innych wystawców. Na zakończenie imprezy „Za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego” stoisko zostało docenione i nagrodzone medalem.

Ponadto w kategorii: "Nowoczesne rozwiązania przemysłu polskiego", Grupa Azoty otrzymała medal za tworzywo Tarnoform drugiej generacji o niskiej emisji formaldehydu do zastosowań motoryzacyjnych. Natomiast w kategorii "Nowoczesne rozwiązania przemysłu polskiego", jury targów przyznało wyróżnienie za Tarnamid modyfikowany kaprolaktamem.