Ecopol partnerem na sezon 2021/22

8.10.2021

Firma Ecopol pozostanie w gronie partnerów Grupa Azoty Chemika Police. 

Ecopol wspiera nasz klub od kilku lat. Na pokład mistrza Polski dołączył w 2018 roku. W tym czasie zdobyliśmy dwa mistrzostwa, puchar i Superpuchar Polski. 

- Dziękujemy za wieloletnie wsparcie. Ecopol to stały partner, pochodzący z naszego regionu. Tak długie zaangażowanie w życie Chemika świadczy o dużym zainteresowaniu siatkówką i dobrem naszego klubu. Bardzo to doceniamy – mówi Paweł Frankowski, prezes mistrzyń Polski.

Najważniejszym punktem działalności firmy Ecopol jest handel i produkcja złóż filtracyjnych do uzdatniania wody pitnej. Produkty te pozwalają między innymi na przeprowadzanie procesów odżelaźniania  wody, usuwania z niej manganu, czy oczyszczania ścieków komunalnych.

Kadra inżynierska spółki zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych technologii z zakresu uzdatniania wody. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi modernizacją, serwisem i konserwacją stacji wodociągowych. 

Strona internetowa Ecopolu dostępna jest TUTAJ.