Ecopol, partner mistrzyń Polski

29.05.2020

Ecopol to firma, która wspierała Grupa Azoty Chemik Police w sezonie 2019/20. 

Na pokład mistrza Polski dołączyła przed rozpoczęciem minionego sezonu. Dość szybko zapisała na swoim koncie komplet ligowych trofeów – mistrzostwo, puchar i Superpuchar Polski. 

Najważniejszym punktem działalności firmy Ecopol jest handel i produkcja  złóż filtracyjnych do uzdatniania wody pitnej. Produkty te pozwalają między innymi na przeprowadzanie procesów odżelaźniania  wody, usuwania z niej manganu, czy oczyszczania ścieków komunalnych. Kadra inżynierska spółki zajmuje się projektowaniem, opracowywaniem oraz wdrażaniem innowacyjnych technologii z zakresu uzdatniania wody. Przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi modernizacją, serwisem i konserwacją stacji wodociągowych. 

- Prawie 30-letnie doświadczenie firmy stawia ją na pozycji lidera branży. Kilka tysięcy ujęć wody, które skutecznie pracują na złożach filtracyjnych Ecopol-u, jest jej najlepszą wizytówką – mówi Jarosław Grzegorczyk, przedstawiciel Ecopolu.  

Strona internetowa dostępna jest TUTAJ. 

Dziękujemy za wsparcie i dołożenie cegiełki do sukcesów zespołu. Dzięki naszym partnerom jesteśmy w stanie walczyć o kolejne.