Bandy zostają, miejsca z dolnych rzędów można zamienić

13.10.2014

Piątkowy mecz Chemika Police z Galatasaray Stambuł był pierwszą imprezą siatkarską organizowaną w nowej hali w Szczecinie. Nie tylko naszej drużynie, debiutującej w oficjalnym spotkaniu w Arenie, ale także organizatorom widowiska oraz samym kibicom dostarczył wiele cennych spostrzeżeń i doświadczeń.

Do klubu napłynęły m.in. uwagi dotyczące usytuowania band reklamowych wokół boiska. Otóż osobom zajmującym miejsca w najniższych rzędach praktycznie uniemożliwiały obserwację wydarzeń na parkiecie. 

Band niestety nie można zlikwidować, bo ich ustawienia wymagają organizatorzy rozgrywek zarówno Orlen Ligi jak i Ligi Mistrzów. Na nich emitowane są reklamy sponsorów tych rozgrywek, a także klubów, w tym również Chemika Police. Znalazło się jednak wyjście z tej sytuacji.

Osoby, które wykupiły karnety na miejsca w sektorach: A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, w rzędach 1,2,3 i 4 oraz w sektorach D2 i D3, w rzędach 1 i 2 będą mogły wybrać sobie inne, wolne krzesełka na trybunach hali Arena. W tym celu muszą pofatygować się do biura klubu, aby dokonać zamiany miejsc. Taką operację będzie można przeprowadzić od przyszłego poniedziałku, 20 bm., w godz. 9-16. Koniecznie trzeba mieć ze sobą karnet. Po wyborze nowego miejsca każdy, kto się zdecyduje na taki krok, otrzyma dodatkowo „miejscówkę” z nowym numerem sektora, rzędu i krzesełka.