Ari Taxi partnerem Chemika

21.09.2021
Ari Taxi zostało partnerem Grupa Azoty Chemika Police na sezon 2021/22.
 
Ari Taxi to firma mająca w ofercie przewóz okazjonalny, przewozy dla firm czy przewozy międzynarodowe. Zapewnia transport w wiele popularnych miejsc klientów z naszego regionu, m.in. do Goleniowa, Berlina, Świnoujścia i Stargardu.
 
Na samochodach naszego partnera znajdzie się logo Chemika, z kolei logo Ari Taxi pojawi się w hali meczowej, mediach naszego zespołu i wszystkich materiałach drukowanych.
 
- Ari-Taxi to innowacja na rynku taksówkarskim w Szczecinie. Oferujemy bezpiecznie i komfortowe przejazdy okazjonalne, firmowe, VIP-owskie czy obsługę transportową imprez oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz najwyższy standard oferowanych usług, co wiąże się z odpowiednim doborem partnerów biznesowych. Współpraca z Chemikiem Police to krok milowy w budowaniu świadomości rzetelnej firmy wśród mieszkańców Szczecina, Polic, a także całego kraju. Od samego początku rozmów z Chemikiem byliśmy pozytywnie nastawieni do współpracy. Chemiczki to znany nie tylko w całej Polsce, ale i budujący swoją silną pozycję w Europie zespół, z aspiracjami na walkę o najwyższe laury siatkarskie. Wszystko to jest dla nas niezwykle istotne, przede wszystkim dlatego, że to partner z naszego regionu, więc bardzo blisko sercom naszych klientów – mówi Odyseusz Karalis, prezes zarządu Ari-Taxi.
 
Po każdym meczu Chemika kibice będą mogli skorzystać z taksówek podstawionych w okolicy hali (bez konieczności zamawiania pojazdu wcześniej przez telefon). Ponadto będzie można skorzystać z 10% zniżki po okazaniu biletu.

Ari Taxi, witamy na pokładzie mistrza Polski!