Woda "Selenka" zostaje z Chemikiem

21.08.2017

Chemik Police przedłużył umowę z Selenką, partnerem dostarczającym wodę naszym zawodniczkom. 

W minionym tygodniu mistrzynie Polski udały się do Wieńca-Zdrój, uzdrowiska wypoczynkowego i siedziby Selenki. Siatkarki spotkały się z prezesami i przedstawicielami firmy. 

- W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję porozmawiać na temat warunków współpracy. Obie strony są zadowolone, dlatego zostajemy na pokładzie mistrza Polski i dostarczymy zapasy wody umożliwiające obronę złota - mówi Maciej Grzegorzewski, przedstawiciel Selenki w naszym regionie. 

Pierwsza umowa partnerska Chemika z Selenką została parafowana w minionym sezonie. 

- Współpracę nawiązaliśmy niedawno, a czujemy, jakbyśmy pracowali ze sobą od kilku lat. Komunikacja, która w relacjach z partnerami jest najważniejsza, przebiega szybko i sprawnie. Selenka dostarcza zawodniczkom zdrową, bogatą w minerały wodę, której w sporcie nie może zabraknąć - zaznacza Radosław Anioł, dyrektor zarządzający. 

Selenka Wieniec-Zdrój to naturalna woda mineralna o niezwykłych właściwościach: bogata w selen, lit, magnez, wapń i potas. Stanowi konieczne uzupełnienie minerałów niezbędnych do codziennego życia każdego człowieka. Woda scharakteryzowana jako średniozmineralizowana. Wydobywana jest ze źródła studni głębinowej w Wieńcu-Zdrój na Kujawach, miejscowości uzdrowiskowej od 1923 roku.

Materiały wideo z pobytu Chemika w Wieńcu-Zdrój dostępne są w Chemik Police TV oraz mediach społecznościowych.