Chemik na dłużej z firmą WERON

14.08.2017

Klub Chemik Police przedłużył współpracę z firmą "WERON Lider Medycyny Sportowej". To już czwarty sezon razem.

Firma WERON dostarcza mistrzyniom Polski zaplecze medyczne, czyli m.in. suplementy i medykamenty oraz akcesoria do regeneracji sportowej. Fizjoterapeuci oraz trenerzy przygotowania fizycznego używają tych produktów i akcesoriów podczas pracy z naszymi siatkarkami.

Firma WERON kompleksowo zaopatruje sportowców zarówno na poziomie zawodowym, jak i amatorskim. Oferowane produkty medycyny sportowej to m.in. taping, preparaty do masażu, odzież kompresyjna. Ponadto firma świadczy usługi wypożyczenia sprzętu służącego do regeneracji i rehabilitacji.

- Z firmą WERON współpracujemy od awansu do ekstraklasy. Współpraca trwa do dziś, co świadczy o wysokiej jakości produktów, które dostarcza nam nasz partner. Grały i grają u nas zawodniczki z różnych krajów, gwiazdy światowego formatu. Każda z nich była zadowolona z jakości produktów firmy WERON, dlatego przedłużyliśmy umowę - mówi Radosław Anioł, dyrektor zarządzający Chemika.

WERON to lider w swojej branży. Współpracuje z wieloma podmiotami z Polski, m.in Polskim Związkiem Piłki Nożnej, PZPS, PZKosz, Vive Tauron Kielce, Asseco Resovią Rzeszów, ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle, Chojniczanką Chojnice, Piastem Gliwice, Widzewem Łódź czy Skrą Bełchatów. Firma ma również w portfolio swoich odbiorców z naszego regionu, czyli piłkarską Pogoń Szczecin i siatkarski Espadon.

- Współpracujemy bezpośrednio z dużymi i małymi klubami w Polsce. Swoją markę promujemy za pomocą sportu, posiadamy szeroki asortyment i zakres usług: od suplementów AmSport i NAMEDSPORT posiadających badania czystości „doping free”, po najlepsze medykamenty oraz sprzęt do regeneracji okołowysiłkowej (m.in. RecoveryPump czy GameReady). Dla mnie współpraca z Chemikiem Police to duma i odpowiedzialność, a także wielkie wyzwanie. Trzeba ze wszystkim zdążyć na czas, bez względu na stopień czy miejsce rozgrywek. Zawodniczki z Chemika są bardzo wymagające, tym bardziej cieszy nas, że nasze produkty spełniają ich oczekiwania. Swoją uwagę skupiamy wyłącznie na produktach bezpiecznych, ale jednocześnie skutecznych w działaniu. Nie wszyscy kibice wiedzą, jakie możliwości i rozwiązania medyczne przynoszą dzisiejsze czasy. Jeśli ich ulubieńcy - w tym przypadku mistrzynie Polski - korzystają z nowoczesnych rozwiązań, to jest duża szansa, że inni sportowcy lub kibice dowiedzą się o naszej firmie i w przyszłości skorzystają z naszych produktów i usług - mówi Bartosz Weron, właściciel i założyciel firmy.