Ważne daty sezonu 2018/19

11.07.2018

W artykule podamy kilka dat, które będą ważne dla siatkarek Chemika Police w kontekście walki na wszystkich frontach sezonu 2018/19. 

Zacznijmy od przygotowań do sezonu. Mistrzynie Polski, oprócz siatkarek, które przebywać będą na zgrupowaniach reprezentacji, wyjadą na krótki obóz przygotowawczy. Zaplanowany jest on na drugą połowę sierpnia, szczegółową datę i miejsce zgrupowania podamy niebawem. 

Sezon Ligi Siatkówki Kobiet rozpocznie się 2 listopada. W meczu inauguracyjnym Chemik podejmie Legionovię. Dokładną datę pojedynku poznamy po ustaleniu transmisji przez telewizję Polsat.

Trzy tygodnie później rozpoczną się rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Ostatni mecz grupowy przewidziany jest na 26 lutego. 

Trudno przewidzieć, kiedy policzanki rozpoczną walkę w Pucharze Polski. Dużo zależy od klasyfikacji zespołu w rozgrywkach LSK. Dlatego o wstępnych rundach będziemy informować na bieżąco. Pewne jest, że turniej finałowy rozegrany zostanie 7 kwietnia. 

Walka o medale LSK zaplanowana jest na początek kwietnia. 7 rozpoczną się pierwsze mecze półfinałowe. Finał i rywalizacja o złoty medal rozpocznie się 23 kwietnia.  

Warto dodać, że o wszystkich terminach i wynikach naszego zespołu informujemy na bieżąco w mediach społecznościowych. Dlatego polecamy śledzenie nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze.