Veljković, Smarzek i Głuszak nominowani

14.11.2017

Stefana Veljković, Malwina Smarzek i Jakub Głuszak zostali nominowani w 64. plebiscycie Kuriera Szczecińskiego na najlepszych sportowców i trenerów w regionie. 

Malwina Smarzek została nominowana do tytułu najlepszego sportowca województwa zachodniopomorskiego. Przypomnijmy, Mali, wygrała mistrzostwo i Puchar Polski, broniła barw Chemika w Lidze Mistrzyń i występowała w reprezentacji Polski, gdzie była jedną z wyróżniających się zawodniczek w trakcie mistrzostw Europy. 

Stefana Veljković została nominowana do tytułu obcokrajowca roku. Stefi z klubem zdobyła mistrzostwo i Puchar Polski, a z reprezentacją Serbii złoto w mistrzostwach Europy. 

Jakub Głuszak może zostać trenerem roku, dzięki wygraniu mistrzostwa i Pucharu Polski.

Ponadto Chemik Police został nominowany do tytułu "drużyna roku", a Grupa Azoty do "mecenasa sportu". 

Przypomnijmy, w poprzednim roku byliśmy na gali i otrzymaliśmy wiele nagród. Najlepszym sportowcem uznano Joannę Wołosz, zawodniczką zagraniczną Stefanę Veljković, trenerem Jakuba Głuszaka i zespołem Chemik Police. 

Jak głosować?

Każdy Czytelnik może wysłać dowolną liczbę kuponów, ale wypełnić na nich trzeba wszystkie 13 miejsc. Kupon musi być wycięty z oryginalnego wydania „Kuriera”. Nie będą uznawane za ważne kupony błędnie wypełnione lub takie, na których znajdą się nazwiska osób spoza listy pretendentów.

W głosowaniu kuponowym numery na liście przy nazwiskach pretendentów prosimy pomijać. Kupony należy nadsyłać do 1 grudnia pod adresem: Redakcja „Kuriera Szczecińskiego”, 70-550 Szczecin, pl. Hołdu Pruskiego 8, z dopiskiem na kopercie „Plebiscyt sportowy” (decyduje data stempla pocztowego). Do redakcyjnej skrzynki na budynku „Kuriera” można je wrzucać także do godz. 24 dnia 3 grudnia.

Wysyłanie SMS-ów

Typowania za pomocą SMS-ów przyjmujemy do godz. 24 dnia 3 grudnia. Każdy zawodnik i trener mają przypisany na liście pretendentów indywidualny numer. Każdy głos na zawodnika (zawodników) wart jest 6 punktów, a na trenera 2 punkty. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł (z VAT-em).

Osoby chcące głosować za pomocą SMS-ów na sportowca wysyłają na nr 72601 wiadomość o treści: PS. wraz z dwucyfrowym numerem wybranego zawodnika, natomiast na trenera na numer 7248. Hasło PS. należy pisać w ciągu, a numer zawodnika lub trenera wpisujemy bezpośrednio za kropką.

Przykładowa wiadomość to powiedzmy PS.99 wysyłana na nr 72601 lub 7248. Po każdym poprawnie wysłanym SMS-ie otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia. W razie jakichś problemów technicznych prosimy dzwonić do redakcji na numer telefonu: 91 44-29-160.

Numery związane z Chemikiem:

Trener roku:

01. Jakub Głuszak (Chemik Police, siatkówka) 

Sportowiec roku:

17. Malwina Smarzek (Chemik Police, siatkówka)