Trzeci sezon Katarzyny Gajgał-Anioł w Chemiku Police

10.08.2015

Katarzyna Gajgał-Anioł, środkowa Chemika Police, przedłużyła kontrakt o kolejny rok. 

Wielokrotna reprezentantka naszego kraju w barwach mistrza Orlen Ligi występuje od 2014 roku. Nadchodzący sezon będzie zatem jej trzecim w Chemiku, z którym zdobyła już dwa tytuły mistrzowskie, Puchar i Superpuchar Polski. 

Wcześniej występowała m.in. w Muszyniance Muszyna, Dąbrowie Górniczej i BKS Bielsko-Biała. Zagrała w 121 spotkaniach kadry narodowej, z którą wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy. 

- Chciałam zostać w Chemiku na kolejny sezon i bardzo cieszę się, że doszliśmy z klubem do porozumienia. Można powiedzieć, że zadomowiłam się w Szczecinie, moje dziecko chodzi tutaj do szkoły i jest zadowolone, mąż ma pracę, więc czego chcieć więcej – mówi Katarzyna Gajgał-Anioł

Dla siatkarek Chemika okres wakacyjny kończy się 19 sierpnia i zaczynają regularne treningi. Początkowo zespół wyjedzie na krótki obóz integracyjny, a następnie przygotowania będą kontynuowane w Szczecinie. 

- Jestem wypoczęta, bo wakacje w tym roku miałam wyjątkowo długie. Wystarczyło czasu na tygodniową wycieczkę z rodzinką, potem udało nam się jeszcze wyjechać na weekend. W trakcie wakacji nie zapomniałam o podtrzymywaniu formy. Wolne wolnym, ale ćwiczyłam na siłowni i biegałam, aby powrót do treningu nie był szokiem dla organizmu. Czekam już na spotkanie z dziewczynami. Długo się nie widziałyśmy, więc pewnie nie będziemy mogły się nagadać – kończy.