Sztab szkoleniowy na sezon 2019/20

18.07.2019
Znamy skład sztabu szkoleniowego Grupa Azoty Chemik Police na nadchodzący sezon rozgrywkowy.
 
Pierwszym trenerem będzie Ferhat Akbas. Turecki szkoleniowiec dołączył do naszego zespołu z CSM Bukareszt, będzie to jego pierwszy sezon w Policach. Szczegóły dotyczące nowego szkoleniowca do przeczytania TUTAJ.
 
Duet drugich trenerów pełnić będą Marek Mierzwiński i Przemysław Kawka. Mierzwiński pracuje na tym stanowisku od 2016 roku. W środowisku siatkarskim naszego województwa znany jest od wielu lat. Kawka dotychczas pełnił rolę statystyka, od nadchodzącego sezonu spróbuje swoich sił w roli drugiego trenera.
 
Trenerem przygotowania fizycznego pozostanie Łukasz Filipecki. Będzie to jego trzeci sezon w naszym klubie.
 
W role fizjoterapeutów wcielą się Karol Subocz i Damian Musielak. Subocz pracuje w naszym klubie ponad rok, dołączył w trakcie trwania sezonu 2017/18. Musielak jest nowym członkiem sztabu szkoleniowego. Ma 28 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Wcześniej pracował m.in. w Stoczni Szczecin, SMS Police i Polskim Związku Piłki Siatkowej.
 
Statystykiem Chemika zostanie druga z nowych postaci w sztabie, czyli Kacper Duda. Dotychczas pracował w SMS PZPS Szczyrk, młodzieżowej reprezentacji Polski oraz Jastrzębskim Węglu.
Przemysław Kawka, Karol Subocz i Kacper Duda biorą udział w młodzieżowych mistrzostwach świata, gdzie reprezentacja Polski walczy o awans do półfinałów. Panowie, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Pracę w Policach zakończył Atonio tome del Olmo. Hiszpański fizjoterapeuta dołączył do klubu zaraz po wywalczeniu awansu do ekstraklasy. Razem z drużyną zdobył 5 mistrzostw i 4 Puchary Polski. Toni, dziękujemy za wspólne lata w Chemiku!