Szlachetna Paczka dla polickiej rodziny

16.12.2014

Tradycją już się stało, że do akcji charytatywnej Szlachetna Paczka włączają się siatkarki Chemika Police. Tak jak w poprzednich latach, tak i tym razem wspomogły rodzinę z Polic.

Paczka dla czteroosobowej rodziny pana Marcina, który sam wychowuje dzieci, była wyjątkowo okazała. Zawierała m.in. artykuły codziennego użytku oraz najpotrzebniejsze rzeczy na zimę: kurtki, buty, swetry, dresy, rajstopy, a także typowe prezenty gwiazdkowe: lalki, samochody zdalnie sterowane, koszulki i szaliki ulubionej Barcelony oraz ogromne ilości słodyczy. Ponadto, dzięki siatkarkom Chemika Police rodzina wzbogaciła się również o sprzęty i przedmioty, które poprawią jej warunki bytowe. Szlachetna Paczka, a właściwie ogromna paka składała się także z nowego piętrowego łóżka, gdyż to obecnie użytkowane było połamane, nowej lodówki, stołu i czterech krzeseł, których w domu w ogóle nie było.

Szlachetna Paczka przygotowana przez nasze siatkarki została przekazana rodzinie w minioną sobotę, w czasie, gdy rozgrywały mecz w Bydgoszczy. Pan Marcin wraz z dziećmi zapowiedział, że osobiście podziękuje siatkarkom za piękny dar serca podczas najbliższego meczu Chemika Police z Developresem, w sobotę, 20 bm. o godz. 18.