Sanbud kolejny rok z mistrzem Polski

12.09.2020

Firma Sanbud pozostanie partnerem Grupa Azoty Chemika Police w sezonie 2020/21. 

Sanbud dołączył do Chemika pod koniec 2018 roku. Wraz z naszym klubem zdobył 2 puchary, mistrzostwo i Superpuchar Polski. 

- Sanbud wspiera nas od kilku lat. Znamy właścicieli firmy i czujemy obustronne zaufanie. Dziękujemy za wsparcie w walce o kolejne trofea. Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie co najmniej tak dobry, jak miniony – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika. 

Dziękujemy za wsparcie klubu i kilkuletnie zaufanie. Strona partnera dostępna jest TUTAJ. 

O firmie:

P.H.U. SANBUD to firma rodzinna z dwudziestoletnią tradycją zajmująca się robotami budowlanymi oraz ziemnymi, wykopami wysokowydajnym sprzętem, a także robotami brukarskimi m.in. budową placów i parkingów z betonowej i granitowej kostki brukowej.

Firma specjalizuje się również w utylizacji materiałów niebezpiecznych typu azbest, papa, wełna mineralna, a od kilku lat równie mocno koncentruje się na kompleksowej budowie przemysłowych oczyszczalni ścieków dla gmin.

Przedsiębiorstwo realizuje wiele inwestycji dla osób prywatnych, współpracuje także z powiatami, gminami, starostwami i sołectwami, wykonując inwestycje z zamówień publicznych.