Pięć meczów Chemika Police w styczniu w szczecińskiej Arenie

24.12.2014

To będzie bardzo pracowity początek roku dla siatkarek Chemika Police. W pierwszym miesiącu nowego roku 2015 rozegrają aż osiem meczów, w tym trzy w Lidze Mistrzów. Pięć spotkań odbędzie się w hali Arena w Szczecinie. 

Styczniowi rywale naszej drużyny są niezwykle wymagający. Kalendarz Orlen Ligi tak ułożył się dla Chemika Police, że na starcie rundy rewanżowej trafiają na ekipy z czołówki tabeli. Natomiast przeciwnicy w Lidze Mistrzów to przecież najwyższa półka europejska i światowa.

Oto terminy meczów, które rozegrane zostaną w hali Arena w Szczecinie:

- 04.01.2015, godz. 17 (Chemik Police – Atom Trefl Sopot),

- 14.01.2015, godz. 18 (Chemik Police - Dinamo Kazań),

- 17.01.2015, godz. 14.45 (Chemik Police – BKS Aluprof Bielsko Biała),

- 20.01.2015, godz. 18 (Chemik – Agel Prostejov),

- 31.01.2015, godz. 18 (Chemik - Budowlani Łódź).

Nasze siatkarki w styczniu zagrają jeszcze trzy wyjazdowe mecze: z Tauronem Banimexem Dąbrową Górniczą, Polskim Cukrem Muszynianką i Rabitą Baku.

Zapowiada się więc niezwykły siatkarski maraton dla naszej drużyny, ale także dla kibiców. Warto już teraz zaplanować sobie czas, aby obejrzeć mecze Chemika Police oraz wcześniej zaopatrzyć się w wejściówki.

Tradycyjnie bilety można kupować w internecie na stronie www.chemnik-police.com oraz www.kupbilet.pl, a także w stałych punktach sprzedaży w salonach EMPiK i punktach STS. W dniach rozgrywania meczów bilety są do nabycia w kasach hali Arena.