Pamiątkowe tabla dla Oli Jagieło i Anny Werblińskiej

27.11.2017

Ola Jagieło i Anna Werblińska, byłe siatkarki Chemika Police, otrzymały od klubu pamiątkowe tabla z ich numerem koszulki oraz sukcesami zdobytymi z klubem. 

Ola do Polic przyjechała w ramach meczu siódmej kolejki LSK. Mistrzynie Polski podejmowały BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, którego Jagieło jest zawodniczką.

Jeszcze przed prezentacją drużyn wyczytane zostało nazwisko Oli, a pamiątkowe tablo wręczyli jej prezes Paweł Frankowski i dyrektor zarządzający Radosław Anioł. 

- Kompletnie się tego nie spodziewałam. W Chemiku spędziłam piękne 3 lata, pełne sukcesów i tytułów. Cieszę się, że wracam do miejsca, gdzie jestem traktowana w tak dobry sposób. Miło jest się spotkać, pomimo że po dwóch różnych stronach siatki, to w przyjacielskich stosunkach – mówi była kapitan Chemika. 

Podobne wyróżnienie przygotowaliśmy dla Anny Werblińskiej. Była przyjmująca naszej drużyny przyjechała do Polic w roli kibica. Na boisku w najbliższej przyszłości raczej się nie pojawi, ponieważ spodziewa się dziecka. 

- Już chyba widać, nie będę ukrywać. Zostanę mamą i bardzo się z tego cieszę. W planach mam przetrwać i przeżyć, bo chyba te pierwsze miesiące będą najtrudniejsze – mówi Werblińska. 

Obie zawodniczki w Chemiku spędziły kilka sezonów. Z klubem zdobywały mistrzostwa, puchary i Superpuchary Polski.