Obóz w uzdrowisku Wieniec-Zdrój

8.08.2018

27 sierpnia Chemik Police rozpocznie przygotowania do sezonu 2018/19. 

Na początek zaplanowaliśmy krótki obóz przygotowawczy w uzdrowisku Wieniec-Zdrój, jednym z najpiękniejszych uzdrowisk na terenie Kujaw. Korzystamy z zaproszenia Selenki, naszego partnera technicznego, z którym związani jesteśmy już od 2 lat. Selenka zaopatrza nas w całoroczny zapas wody. 

- Nasza współpraca z Chemikiem układa się pomyślnie. W sezonie dostarczamy siatkarkom wodę niezbędną przy codziennych treningach. Latem, kiedy zawodniczki mają trochę więcej czasu, możemy zaprosić drużynę do skorzystania z naszego uzdrowiska. Do dyspozycji pozostawiamy aquapark z basenami, ławeczkami do masażu, saunami i innymi atrakcjami, kręgielnię i salę bilardową oraz oferty lecznicze naszego uzdrowiska – mówi Piotr Stolcman, kierownik sprzedaży i marketingu. 

Na obóz pojadą siatkarki mistrza Polski, które nie biorą udziału w zgrupowaniach reprezentacji. 

Wizyta w Wieńcu ma być łagodnym wprowadzeniem w okres przygotowawczy. Oprócz korzystania z uzdrowiskowych atrakcji, zawodniczki przejdą wstępne zajęcia siłowe z Łukaszem Filipeckim, trenerem przygotowania fizycznego. Sprawdzona zostanie technika wykonywania poszczególnych ćwiczeń, mobilność i kondycja siatkarek. 

Ponadto zaplanowaliśmy spotkanie marketingowe oraz wspólną kolację z przedstawicielami Selenki, naszego partnera. 

Szczegóły dotyczące uzdrowiska możecie państwo znaleźć na stronie internetowej (TUTAJ).