Nowa umowa z Energą

31.10.2018

Energa SA zostaje na pokładzie mistrza Polski na kolejny sezon. 

Energa jest partnerem strategicznym naszej drużyny i dołączyła do nas przed rozpoczęciem zeszłorocznych rozgrywek.

Logo sponsora widoczne jest w hali, na koszulkach, stronie internetowej i wszystkich materiałach drukowanych.

- Zdobycie mistrzostwa Polski to nie jest prosta sprawa, wymaga wielu wyrzeczeń, litrów potu. Jeszcze trudniej jest zdobyć partnera zaufanego, służącego pomocą, na którym można polegać. Taka jest Energa i cieszymy się, że wspólnie powalczymy o obronę złota – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika. 

Nowa umowa została parafowana 11 października 2018 roku i obowiązuje do końca sezonu 2018/19. 

O SPONSORZE 

Energa to jedna z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jeden z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność obejmuje wytwarzanie, dystrybucję i obrót energii elektrycznej i cieplnej oraz obrót gazem.

Podmiotem dominującym w grupie jest Energa SA z siedzibą w Gdańsku. Jej akcje są notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od grudnia 2013 roku. Wchodzą w skład indeksu największych polskich spółek giełdowych (WIG 20).

Energa aktywnie wspiera rozwój krajowego sportu. Jest głównym sponsorem Energa Basket Ligi. Wspiera również m.in. Lechię Gdańsk czy Energę AZS Koszalin. Od sezonu jest z Chemikiem Police. Dziękujemy bardzo za zaufanie i pomoc w zdobyciu złota!