Mecz z Galatasaray Stambuł oraz prezentacja Chemika Police

1.10.2014

W piątek, 10 października br. o godz. 17 w hali Arena w Szczecinie kibice siatkówki przeżyją przedsmak międzynarodowych pojedynków Chemika Police w nowym sezonie. Przed debiutem w Lidze Mistrzów, aktualny Mistrz Polski zmierzy się z uznaną na europejskim, siatkarskim rynku turecką drużyną Galatasaray  Daikin Stambuł. 

- Mam nadzieję, że tym wydarzeniem usatysfakcjonujemy naszych kibiców, którzy już nie mogą doczekać się inauguracji nowego sezonu – mówi Joanna Żurowska, prezes Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. – Przeciwnik jest bardzo atrakcyjny, bo reprezentuje ligę turecką, jedną z najmocniejszych w Europie. Choć jest to mecz towarzyski, walka będzie na serio i bez sentymentów, bo każdy sobie zdaję sprawę z tego, że w spotkaniu dwóch godnych siebie rywali istotne są nie tylko względy szkoleniowe i doświadczenie wyniesione z rywalizacji z zagranicznym rywalem, ale także wynik. Poza tym mecz będzie miał atrakcyjną oprawę, zaprezentowany zostanie nasz zespół. Kibiców czeka sporo niespodzianek, zabawy, ale, o czym jestem przekonana, przede wszystkim otrzymają sporą dawkę sportowych emocji – dodaje pani prezes. 

Mecz z Galatasaray Stambuł odbędzie się w terminie, w którym na krajowych, siatkarskich parkietach rozgrywana będzie druga kolejka Orlen Ligi, w ramach której Chemik Police powinien się zmierzyć z Impelem Wrocław. Z powodu braku w zespole dwóch reprezentantek Serbii (Mai Ognjenović i Stefany Veljković), które bronią swoich narodowych barw na mistrzostwach świata, mecz z Impelem Wrocław został przełożony na 5 listopada. Zatem Chemik Police swój pierwszy mecz Orlen Ligi  w hali Arena w Szczecinie rozegra 27 października o godz. 18 z Tauronem Banimexem Dąbrową Górniczą. Dzięki spotkaniu z tureckim zespołem kibice obejrzą w akcji polickie siatkarki już w przyszły piątek, 10 pażdziernika.

Bilety na to spotkanie (w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy) będzie można kupić w internecie na oficjalnej stronie klubu: www.chemik-police.com, na stronie www.kupbilet.pl oraz w ponad 20 punktach sprzedaży bezpośredniej w całym województwie, których wykaz podamy na tej stronie wraz z informacją o rozpoczęciu sprzedaży. 

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż karnetów na wszystkie mecze Chemika Police rozgrywane w hali Arena w Szczecinie w sezonie 2014/2015.

Osoby, które wykupiły karnety i są w posiadaniu voucherów, wejdą do hali Arena za ich okazaniem oraz obejrzą mecz Chemik Police – Galatasaray Stambuł z miejsc, które sobie wybrały i wykupiły na cały sezon.