Grupa Polmotor partnerem Chemika

24.07.2020

Grupa Polmotor z marką Renault dołącza do partnerów Grupa Azoty Chemika Police. 

Nowy partner wyposaży nasz klub w samochody, z których na co dzień korzystać będą zawodniczki i członkowie sztabu szkoleniowego. 

- Potrzebujemy stabilnego partnera i głęboko wierzymy, że Grupa Polmotor takim będzie. Początek współpracy układa się pomyślnie, samochody w pełni zaspokajają nasze potrzeby. Dziękujemy za nawiązanie współpracy, która – mam nadzieję – potrwa długo – mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika.

- Jako Grupa Polmotor od wielu lat wspieramy sport, będąc obecni przy najważniejszych wydarzeniach w regionie. Jesteśmy partnerem imprez biegowych, zawodów lekkoatletycznych i żużlowych, a nasi ambasadorzy to jedni z najbardziej rozpoznawanych postaci w polskim sporcie. Z wielką dumą będziemy reprezentować Chemik, a nasze samochody będą służyły do bezpiecznego poruszania się zawodniczek, trenera i prezesa. Nie możemy się doczekać już meczów, na których będziemy kibicować pełnym sercem - konstatuje Rafał Bogusławski, dyrektor handlowo-administracyjny Renault Polmotor. 

Grupa Polmotor to szczeciński dealer samochodowy z ponad 27 letnią tradycją. W swoim portfolio posiada 6 marek motoryzacyjnych, takich jak Nissan, Kia, Subaru Renault, Dacia i Isuzu, a także salony usytuowane w dwóch lokalizacjach w Szczecinie i w Koszalinie. Od wielu lat jest partnerem największych wydarzeń sportowych w regionie, a także najbardziej znanych sportowców z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Ambasadorami Grupy Polmotor jest Piotr Lisek (Marka KIA), Małgorzata Hołub-Kowalik (Marka Nissan), Michał Oliwa (Renault), a także takie kluby jak SKT Promasters (tenis ziemny), Korona Szczecin, Stal Gorzów. Od marca 2018 roku Grupa Polmotor jest patronem tytularnym hali tenisowej KIA Polmotor Arena.