Chemik na dłużej z firmą Damons

11.08.2017

Chemik Police podpisał nową umowę z firmą Damons, partnerem technicznym klubu.

Damons to firma zajmująca się produkcją odzieży sportowej. Od czterech lat dostarcza niezbędny sprzęt meczowy i treningowy naszym siatkarkom. Wszystkie ubrania, w których kibice widują mistrzynie Polski podczas meczów czy spotkań marketingowych, wyprodukował Damons. 

- Damons jest dla nas synonimem solidności. Sprzęt sportowy w profesjonalnym klubie to podstawa, dlatego szukaliśmy firmy, która nas nie zawiedzie. Cztery lata temu rozpoczęliśmy współpracę z Damonsem. Jesteśmy zadowoleni, dlatego współpracujemy ze sobą do dziś - mówi Radosław Anioł, dyrektor zarządzający. 

Damons współpracuje z mistrzami Polski - Chemikiem Police oraz Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Poza tym dostarcza odzież zespołom piłki ręcznej, koszykówki czy lekkoatletom. Posiada również szeroki wybór strojów do fitnessu.

- Promocja przez sport jest ważnym ogniwem marketingowym. Z naszego sprzętu korzystają profesjonalne kluby i mam nadzieję, że jest to świadectwem wysokiej jakości produktów. Współpraca z Chemikiem trwa już kilka lat i staramy się wzajemnie uzupełniać, spełniać swoje potrzeby. Cieszę się, że jesteśmy partnerami biznesowymi - mówi Damian Szkolny, prezes firmy Damons.